Zawód Typer Sponsorem Głównym Kokosów!

  • 31 maja 2021

Zawsze dumni po porażce i wierni po zwycięstwie Kibice Kokosów!

Tak jak Wy jesteście dumni po większości naszych spotkań (tak, staramy się o to bardzo mocno), tak my z dumą możemy ogłosić, że od dzisiaj Sponsorem Głównym Coco Jambo Warszawa została największa społeczność bukmacherska w Polsce – Zawód Typer https://zawodtyper.pl/ !!

Z naszym nowym Sponsorem mamy wiele wspólnego – przede wszystkim Was, kibiców, z których ogromna część to fani piłki nożnej i sportu, którzy także należą do grupy https://www.facebook.com/groups/zawodtyper Dzięki tej społeczności facebookowej możemy poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zakładów i obstawiania wydarzeń sportowych.

Również hasło ZT „Z pasją do sportu” jest nam bliskie, ponieważ u nas to również zdecydowanie pasja a nie umiejętności sportowe – to dzięki niej wracamy po każdej porażce na boisko tak, jak Najman wraca na ring xD

Na stronie Sponsora możemy przeczytać też trochę o ludziach, których czuwają nad tą społecznością bukmacherską: „Nad całym portalem czuwa grupa młodych, zaangażowanych ludzi, którzy chcą pomagać, edukować, dostarczać rozrywki i budować relacje w społeczności sympatyków bukmacherki.” To też tak trochę jakbyśmy czytali o sobie – w szczególności z tą rozrywką, którą na pewno dostarczamy sobie naszymi meczami, ale mamy nadzieję, że także Wam – zarówno na trybunach jak i w pomeczowych relacjach naszego fanpage’a.

Również ludzie od nas pokusili się o parę słów o nawiązanej współpracy:

ZERO – Kapitan Coco Jambo: Przede wszystkim, bardzo cieszymy się, że mamy nowego Sponsora Głównego. Zakładając nasz Klub w 2014 roku oczywiście żartowaliśmy sobie, że kiedyś będziemy grać w Ekstraklasie. Na razie sportowo się na to nie zanosi, ale widzę, że nasza pasja do piłki sprawiła, że bardzo dużo ludzi chce czytać o naszych meczach. Fakt, że ktoś, kto chociaż z małym stopniu interesuje się piłką nożną zna Coco Jambo wpłynął również na zainteresowanie sponosorów. Nie bez powodu wspomniałem wcześniej o Ekstraklasie, bo ile obecnie jesteśmy w A-klasie, czyli siódmym poziomie rozgrywek w Polsce, o tyle Zawód Typer to jest właśnie taka Ekstraklasa społeczności bukmacherskich.

Krzysztof Imiela – Trener Coco Jambo: W ciągu siedmiu lat istnienia Klubu grało u nas pewnie już ponad setka zawodników. Zawsze jednak nie byli to przypadkowi gracze – mimo, że mieliśmy wiele propozycji od byłych zawodników z III czy IV ligi, to zawsze w Kokosach obowiązywała zasad, że przyjmujemy kumpli, kolegów, znajomych z pracy czy znajomych znajomych. W ten sposób dbamy o atmosferę i nasze więzi – tworzymy społeczność. Podobnie jak my taką społeczność zbudowaną z pasji do sportu stworzył w ciągu ostatnich kilku lat nasz nowy Sponsor Główny – Zawód Typer. Cieszymy się, że nasze drogi się zbiegły i liczymy, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom.

Podsumowując, jesteśmy podjarani naszą współpracą z Zawód Typer tak, jak Tomasz Hajto wymieniający zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 i liczymy, że również dla Was ta współpraca będzie przysłowiową „Truskawką na torcie”.

PS. Podobno Grosik szuka nowego Klubu, dużo poważnych lig już się skończyło, ale my mamy jeszcze sześć meczów – jest szansa się pokazać Paulo. Dawaj Kamil do nas, sponsor jest, mecze są, elektrolity się znajdą.