Kokosy w Emocje.TV!

  • 15 sierpnia 2021
Harmonogram transmisji

Harmonogram transmisji meczów, runda jesienna 2021/2022

Z rzadka piszemy na naszej stronie internetowej, kierując zainteresowanie i uwagę na nasz fanpage, gdzie jesteśmy bardziej na bieżąco. Dlatego trzeba docenić wagę każdego wpisu tutaj.

Niewątpliwie okazją do odpalenia WordPressa i skrobnięcia kilku słów jest fakt, że nawiązaliśmy współpracę z platformą EMOCJE.TV, znaną m.in. z prowadzenia transmisji Energa Basket Ligi, czy PGNiG Superligi. Także mecze piłkarskie nie są obce ludziom odpowiadającym za transmisje, ponieważ realizowali także mecze od 3. Ligi do 1. Ligi piłkarskiej w Polsce.

Mamy bardzo dużo osób obserwujących fanpage, rozsianych po całej Polsce. Nie wszyscy, a raczej zdecydowana większość z nich nie jest w stanie przyjechać na nasz stadion i obejrzeć mecz. Dzięki EMOCJE.TV na żywo i bezpłatnie nasi fani będą mogli oglądać wszystkie nasze domowe mecze rozgrywane przy Kawęczyńskiej 44 w nadchodzącym sezonie. Transmisje będą udostępnione na facebookowym fanpage’u EMOCJE.TV, a my dalej udostępnimy je także na naszym fanapage’u.

Pierwsza okazja do obejrzenia naszego meczu już dzisiaj – o godzinie 16:00 zagramy z GKSem Dąbrówka. Wiadomo, że to A klasa i jest szansa, że na boisku może być po prostu nudno, dlatego o komentarz zadbają nasz kolega Maciek, którego gościem będzie Hirek Wrona – znanay VDJ, fan piłki nożnej i ManU, zapalony kibic NBA i Lakersów oraz etatowy komentator wydarzeń sportowych jak np. Liga Mistrzów.

Harmonogram kolejnych transmisji łapcie w grafice do tego wpisu.

AVE COCO!